E6 and Below at Decommissioning

Operations Specialists
OS1(SW) John Inman OS1(SW) Gerald Thompson OS2(SW) William Murphree
OS2(SW) Michael Devezin OS2(SW) Reginald McCallum OS2(SW) Leroy Edwards
OS2(SW) Charles Swearington OS2(SW) Kenneth Holloman OS2(SW) Lee Madden
OS2(SW) Ken Patton OS2(SW) Sean Connally OS2 Jamie Campbell
OS2 Michael Porter OS2 Bruce Meyer OS3(SW) Robert Baber
OS3(SW) James Moon OS3(SW) Lemeal Maddox OS3(SW) Matt Durdin
OS3(SW) Thomas Cunningham OS3 Mark Meyer OS3 Dacqrin Stewert
OS3 Thomas Overton OS3 James King OS3 Myran Austin
OS3 Ryan Davis OS3 Shawn Gray OS3 Walter Thomas
OS3 Roger Sanders OS3 Charles Shannon OS3 Lance Folse
OS3 Douglas Day OSSN Gabriel Gabino OSSN Michael Ramos
OSSN Jason Pickens OSSN Scott Tovin OSSN Anthony Mineo
OSSN Leroy James    
Data Systems Technicians
DS1(SW) Kevin Tindall DS2(SW) Michael England DS2(SW) Adam Wagner
DS2 Robert F Bergeron DS3(SW) Allen Knapp DS3(SW) Edward Ziegs
Signalmen
SM2 Mark Hotham SM2 Scott Simonds SM3 Ronald Conrad
Interior Communications
IC2 Gregory Ramey IC3 Jeremy Gatewood IC3 Michael Maloney
IC3 Thomas Scafidi IC3 Torre Smith ICFN Joseph Nicastro
FN Samuel Broege    
Radiomen
RM1(AW) Ricardo D. Marin RM1(SW) William Grimes RM2(SW) Carey L. Esland
RM2 Curtis Shives RM2 Joseph Cobb RM3 Daniel Dyess
RM2 William Evans RMSN Robert Bowers RMSN Timothy Minda
Electronic Warfare
EW1(SW) Anthony Gerald EW2(SW) Jason C. Gick EW2(SW) William F. Mury
EW2(SW) Matthew Kasfeldt EW3(SW) Michael Novak EW3 Errol Marsh
Electronic Technicians
ET2(SW) Phillip Chapman ET3(SW) Donald Cotter ET3(SW) Matthew Mayhan
ET3(SW) James Murphree ET3(SW) Jules Rogers ET3 Brett Mclean
ET3 Jeffrey Forbes ETSN Retus Lott  
Navy Career Specialist
NC1(SW) Roy A. Gilbert    
Personnelmen
PN2(SW) Steve Reynolds PN2 David M. White PN3 Eric M. Moore
PNSN John C. Barnett    
Master At Arms
DC2(SW) Rade Mikolich BM3(SW) Chadwick D. Rogers
Quartermaster
QM2 Calvin J. Krone QM3 James Ortiz QM3 Brian Foster
QM3 Benjy Smith QMSN Chris Prewett  
Religious Specialist
RP1(SW) Michael Overton RP2 Barry C. Calahan  
Yeomen
YN2 Wilson Henderson YN2 Michael J. Donovan YN3 (SW) Elster Chapman
YNSA Anthony Pryor YNSR Kenneth T. Johnson  
Boatswain Mates
BM1(SW) Roger Hardman BM1(SW) Samuel McClure BM1(SW) Michael Jackson
BM2(SW) Julius C. Gorbea BM2(SW) Randy Whitehair BM2(SW) Philip Upshaw
BM2(SW) Tyrone McCallum BM2 Leon K. Beard BM3(SW) Michael Harris
BM3 Jeffrey Dorrance BM3 Lee Gaudy BM3 Eric Wimmer
BM3 Robert Grostick BM3 Lee Goudy BM3 Eric Wimmer
BM3 Robert Grostick BM3 Gene Klien BM3 Mandel Baylor
BMSN Craig Smith BMSN Christopher Dent SN James Moody
SN Ray Council SN Arthur Dozier SN Shawn Horner
SN Arthie Garcia SN Gerald Miller SN Joseph Stocking
SN Keith Tate SN Chris Clark SN Keith Sullivan
SN Tommy Scarbrough SN Adam McLaughlin SN Erik Forstrom
SN Charles Sesco SN Kevin Hubbard SN Robert Perry
SN Robert Resnick SN Andrew Everson SN Antwain Hughes
SN Kevin Ferrier SN Raymond Hubbell SN Earl McAdoo
SN Cornelius Norman SN Sean Burger SN Quamel Seales
SN Ricky Ruse SN Jaime Enriquez SN Michael Nugent
SN Douglas Brooks SN Garriel Cunnion SN Larry Moore
SN Elvin Yambao SN Gilberto Blanco SN Jason Blakely
SN Dennis Luck SN Scottie Wood SN Clinton Kranes
SR V. Moraleshuerta SA Benji James SA Salvatore Galbo
SA Angelo White SA Joseph Gibbs SA Anthony Sweatman
SA James Hadden SA Daniel Gotthard  
Fire Controlmen
FC1(SW) Richard Semko FC1(SW) David Phillips FC1(SW) John Devillier
FC2(SW) Scott Carlson FC2(SW) Robert Zilch FC2(SW) Anthony Beckett
FC2(SW) Michael Glass FC2 Jon Hofmeister FC2 Robert Fulghum
FC2 Erick Smestad FC2 Jeff Weaver FC2 William Fransee
FC2 Michael Belle FC3 Robert Bennett FC3 David Ewer
FC3 Jackie Ramsey FC3 James Sykes FC3 Steve Yeater
Gunner's Mates
GMM1 Kevin Woods GMM1(SW) Jerry Buchanan GMM1(SW) William Nichols
GMM1(SW) Harold Clawson GMM2(SW) Scott Riley GMM2(SW) Michael Hargett
GMM3 Chad Greene GMM# Vincent Powers GMM# Damasio Taylor
GMM3 Paul Wells GMM3 Adam Kern GMM3 Oscar Walker
GMM3 Norman Walker GMSN Jose Cea GMSN Donald Bontempt
Damage Controlmen
DC1(SW) Kenneth Dallke DC1(SW) Randle Foreman DC2(SW) Keith Steckenfinger
DC2(SW) William Maness DC2 Edwin Knapp DC3 Kerry Sipple
DC3 Jack Hernandez DCFN David Hill DCFN Brian Worley
FN Anthony Graves FN Shawn Eberhardt FA Steven Fukumoto
FA James Quinn    
Hull Technicians and Machinery Repairman
MR1(SW) Michael Miller HT1(SW) John George HT2(SW) Phillip Twait
HT3 Kevin Bell HT3 Dennis Gillen HT3 Jerry Spires
Enginemen
EN1(SW) Thomas Yankley EN2(SW) Rene Cheatham EN3(SW) Martin Dillon
ENFN Quinton Leonard ENFN Jeffrey Powell  
Machinist Mates
MM1(SW) Daniel L. Tubbs MM1(SW) Marc J. Leonetti MM1(SW) Patrick Vartuli
MM1(SW) Kendall Hocker MM1(SS) Bradley H. Ross MM1(SS) Jimmy D. Holden
MM1 Steven A. Ewing MM1 Keith R. Nelson MM1 Wayne E. Beard
MM1 Daniel M. Bishop MM1 Brian S. Bennett MM1 Christopher Harris
MM1 Robert Harrison MM1 Douglas Drewek MM1 Dwight F. Ellis
MM2(SW) James Bernheimer MM2(SW) Fredrick Hagaman MM2 Wendel Avery
MM2(SW) Roger A. Martin MM2(SW) James E. Ham MM2(SW) George A. Roth
MM2(SW) Dennis C. Lashway MM2(SW) Shawn R. Seiber MM2(SW) Joseph J. Bullock
MM2(SW) Alexander J. Davies MM2 Ernest R. Johnson MM2 Isaac W. Bookheim
MM2 Richard W. Brown MM2 Thomas J. Cooper MM2 Jason M. Doedderlein
MM2 Nathan A. Kraemer MM2 Steven M. Rozick MM2 Scott E. Rodgers
MM2 Michael D. Vancas MM2 Casey P. Rogers MM2 Thomas G. Quinn
MM2 Marvin C. McCoy MM2 Jason D. Weeks MM2 Shayne Wells
MM2 Steven K. White MM2 John M. Walker MM2 Thomas M. Momtsios
MM2 Richard R. Connolly MM2 Adam Abrams MM2 Dusty L. Gray
MM2 Charles D. Wiley MM2 James D. Mitchell MM2 Londell Ornick
MM2 Thad W. Simmons MM2 Karl Brandl MM2 Jason A. Sanko
MM2 Thomas M. McClure MM2 Mark G. Gotich MM2 John W. Johnson
MM2 Brian J. Shugerman MM3 Roger Jones MM3 Michael R. Dean
MM3 James D. Downs MM3 Karl L. Krenek MM3 Jacob E. Lemoine
MM3 Chris Schulmire MM3 Jay C. Steiner MM3 Trent T. Davis
MM3 Aaron C. Eaton MM3 George D. Wright MM3 Jason F. Keltner
MM3 James H. Easterling MM3 Charles E. Raymond MM3 Christopher Schwanke
MM3 Marion J. Brown MM3 John C. Little MM3 William R. Hussion
MM3 Dominic M. Ghianni MM3 Anthony J. Rogenski MM3 William R. Leonard
MM3 Jamey D. Pellegrini MM3 Brian S. Langston MM3 Nathan D. Parr
MM3 Anthony J. Howard MM3 Patrick S. O'Connell MM3 Anthony J. Ursini
MM3 Todd R. Thorley MM3 Jeffery M. Thompson MM3 Bruce W. English
MM3 Brent M. Effner MM3 Robert J. Thorn MM3 Matthew B. Turnauer
MM3 Gene W. Morton MM3 Paul R. Darling MM3 Ronald D. Thames
MM3 David M. Thien MM3 Ronnie L. Jones MM3 Miguel A. Carides
MM3 Angel R. Dejesus MM3 Robert N. Lawler MM3 Jeffery M. Slaton
MMFN Jimmy W. Sutton MMFN Jeremy D. Wesson MNFR Corey D. Lee
FN Julius Speed FN Gabriel A. Morado  
Electrician Mates
EM1(SW) Dennis G. Tapp EM1(SW) James D. Boyd EM1(SW) Mark S. Levenite
EM1(SW) John D. Rensch EM1(SW) James W. Soule EM1(SS) James E. Fairley
EM2(SW) Shawn F. Martin EM2(SW) Jeffery T. Sampson EM2 James C. Wheeler
EM2 Kevin D. Moezelaar EM2 James M. Dowd EM2 Andrew D. Ohlms
EM2 Cliff R. Ryan EM2 Robert B. Conrey EM2 Mark A. Hauschild
EM2 Selma A. Mote EM2 Steven C. Jolly EM2 Christopher P. Behre
EM2 James V. Louy EM2 Jeffery T. Perryman EM2 Paul K. Jock
EM2 Robert K. Hall EM2 Cedric N. Lundberg EM2 Shad A. Kline
EM2 Paul R. Humberg EM2 Michael E. Babyak EM2 William L. Andrews
EM2 Fred T. Hessen EM2 Travis S. Eide EM3(SW) Theodore Mitchell
EM3 Michael J. Gulbicki EMFN Chad E. Busha EM3 Matt A. Hayes
EM3 Robert W. Herum EM3 Scott Vandenheuvel EM3 John D. Pavelchak
EM3 Philip A. Anderson EM3 Kenneth J. Hall EM3 Kenneth J. Ressler
EM3 Daniel M. Fend EM3 Mark S. Ramey EM3 Robert E. Malsack
EM3 David H. Taft EM3 Richard P. Schnautz EMFN Eric E. Hawthorn
EMFN Allen D. Gee EMFN John E. Lotz EMFN Robert A. Janke
EMFN Shane Duke EMFR Darren K. Pulliam FN Frankie Albert
FA Kennethy L. Taylor    
Reactor Controls Technician
ET1(SW) Jerome W. Lavoie ET1(SW) Scott Levkulich ET1(SW) David N. Wilson
ET1 Douglas Csubak ET1 Martin Hoffman ET1 Jerome M. Thiel
ET1 Bobby W. Hobbs ET1 Russell Austin ET1 Warren Campbell
ET1 Dale W. Rapp ET1 Patrick L. Maher ET1 Robert Banning
ET2 Bob L. Carscadden ET2 Patrick Wiatrowski ET2 Keunshik S. Choi
ET2 Mark R. Cox ET2 Walter C. Babel ET2 Michael V. Bongers
ET2 Jessie H. Black ET2 Karl O. Burnett ET2 Blake A. Vincik
ET2 William Bodnovich ET2 Michael J. Vineyard ET2 Jerry W. Rose
ET2 David J. Misko ET2 Eduardo E. Joseph ET2 Patrick J. Kaplo
ET2 Phillip K. Niebaum ET2 Brett R. Monson ET2 Keith J. Gibson
ET2 Christian T. Poss ET2 Michael J. Mayle ET2 Dale E. Frampton
ET2 Justin A. Follett ET2 Michael E. Lovelace ET2 Jon D. Kontio
ET2 Grayson L. Gilmore ET3(SW) Seth T. Mangasarian ET3 John H. Eads
ET3 Russell W. Broussard ET3 James D. Thompson ET3 John J. Carritz
ET3 Jody C. Nottingham    
Disbursing Clerks
DK2 Kenneth Miller DM3 Steven Lambert DKSN Roger Balmer
     
Mess Specialists
MS1(SW) James A. Bell MS1(SW) James B. Grant MS1(SW) Richard Petroff
MS1(SW)Robert Kennedy MS1(SW) Darrell T. Winn MS2 Alvin Colvin
MS2 Jerald L. Pierson MS2 Jose L. Gonzalez MS2 Edwin D. Garcia
MS3 Raymond C. Bryant MS3 Keith D. Burks MS3 Robert S. Hofmann
MS3 Otha A. Baldwin MS3 Jeremy H. Felicia MS3 Gary R. Hall
MS3(SW) Jered L. Gibbs MS3 Michael D. Nelson MSSN Kenneth Engelbrecht
MSSN Maurice L. Watson    
Ships Servicemen
SH1(SW) Gary F. Jones SH2(SW) Roger L. Weathers SH2(SW) Craig L. Burgess
SH2(SW) Alfred N. Jackson SH3(SW) Stephen E. Mears SH3 Timothy C. Kwong
SH3 Thomas E. Matthews SH3 Kelvin L. Edwards SHSR Jerrett C. Nicholson
Storekeepers
SK1(SW) Elmer D. Pollard SK1(SW) Brian A. Jones SK1 Alfred R. Smith
SK2(SW) Melvin F. Stufflebeam SK3 Sean D. Mickens SK3 William L. Lake
SK3 Joseph M. Heckman SKSN Daniel R. Hughes SKSN Lawrence J. Santos
SKSN Matthew Edwards    
Postal Clerks
PC3 Isadore B. Sims PC3 Yussef Fulton PCSN Tyron Hill